Fotowoltaika

Nasza oferta

Instalacje fotowoltaiczne

Masz dosyć rosnących rachunków za prąd? Chcesz uniezależnić się od dostawcy energii elektrycznej i zacząć pozyskiwać ją z alternatywnych, ekologicznych źródeł? Jeśli mieszkasz w województwie podlaskim, mazowieckim lub warmińsko-mazurskim, to doskonale trafiłeś! Firma VOLTON to doświadczony wykonawca instalacji fotowoltaicznych dla firm oraz osób prywatnych. Sprawdź, w jaki sposób możesz zaoszczędzić na opłatach, a przy tym – zadbać o środowisko. Poznaj nasze rozwiązania – zdobądź dofinansowanie – korzystaj z “zielonego prądu” już zawsze!

Odtwórz wideo

Lepsza wydajność całej instalacji

Panele fotowoltaiczne z optymalizatorami

Zasada działania standardowej instalacji fotowoltaicznej opiera się na szeregowym połączeniu wszystkich paneli. Zastosowanie optymalizatorów w każdym z nich umożliwia eliminację negatywnego wpływu, jaki poszczególne jednostki mogą wywierać na siebie nawzajem, np. z powodu częściowego zacienienia pojedynczych elementów. Ich montaż pozwala na uzupełnienie działania diod bocznikowych, a także powoduje, że każdy panel działa niezależnie od pozostałych – nawet na skomplikowanych dachach, na których występuje wiele zacienionych stref.

Instalacje

OFF GRiD, HYBRYDA

Instalacje OFF Grid to systemy fotowoltaiczne, które działają niezależnie od sieci energetycznej. Są to idealne rozwiązania dla lokalizacji odizolowanych, takich jak domki letniskowe, gospodarstwa agroturystyczne czy inne miejsca, gdzie dostęp do sieci jest utrudniony. Takie instalacje zapewniają autonomiczną produkcję energii elektrycznej, co sprawia, że są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną by być samowystarczalnymi energetycznie.

Nasze usługi

Konstrukcje naziemne

Konstrukcje naziemne to specjalne struktury, które umożliwiają montaż paneli fotowoltaicznych na ziemi. Stanowią świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw i gospodarstw domowych z ograniczoną przestrzenią na dachach lub dla tych, którzy chcą maksymalizować produkcję energii.

Panele fotowoltaiczne

Konstrukcje pod fotowoltaikę

Podstawą poprawnie zrealizowanej instalacji fotowoltaicznej jest jej prawidłowy montaż, który oparty jest na solidnej konstrukcji. Ta ostatnia ma ogromne znaczenie, ponieważ w dużej mierze od niej zależy stabilność paneli fotowoltaicznych, a w konsekwencji – trwałość całej instalacji. Nasza wiedza oraz dostęp do najwyższej jakości materiałów i technologii pozwala nam na wykonywanie wytrzymałych konstrukcji pod fotowoltaikę. Przekonaj się sam, dlaczego warto nam zaufać!

gwarancji na inwerter
z opcją rozszerzenia
0 lat
gwarancji
na montaż
0 lat
gwarancji na uzysk mocy powyżej 80%
0 lat
gwarancji od producenta na panele PV
0 lat

Nasze usługi

Montowanie paneli słonecznych

Rosnąca z roku na rok popularność paneli fotowoltaicznych, z których korzystają zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa czy instytucje publiczne, nie może dziwić. Fotowoltaika to rozwiązanie przyjazne środowisku, ale również zapewniające znaczną oszczędność pieniędzy na wiele lat. W naszej firmie proponujemy zatem montaż paneli fotowoltaicznych dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych na terenie WarszawyOlsztyna, a także wszystkich miast województwa podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

Panele fotowoltaiczne

Profesjonalny montaż

Panele fotowoltaiczne pozwalają na korzystanie z odnawialnego źródła energii, jakim jest Słońce, co gwarantuje znaczące zmniejszenie wysokości rachunków za prąd. Aby jednak móc cieszyć się z zalet fotowoltaiki, konieczne jest przeprowadzenie profesjonalnego montażu zapewniającego efektywne działanie instalacji. W firmie Volton oferujemy montowanie paneli fotowoltaicznych na dachach płaskich lub skośnych bądź gruncie, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki decydujące o ich wydajności. Uwzględniamy między innymi zacienienie terenu, obecność ewentualnych przeszkód oraz kąt nachylenia powierzchni.

Montaż paneli fotowoltaicznych

Jak działamy?

Przed przystąpieniem do montażu paneli fotowoltaicznych przeprowadzamy kompleksową wizję lokalną, aby przygotować projekt idealnie dostosowany do warunków oraz indywidualnych oczekiwań. Po podpisaniu umowy rozpoczynamy prace projektowe, a następnie zajmujemy się montowaniem paneli słonecznych i przyłączeniem instalacji do sieci elektroenergetycznej. Doskonale wiemy, jak ważna jest wysoka wydajność, a także niezawodność działania dla każdego, kto inwestuje w fotowoltaikę, dlatego w naszej pracy korzystamy wyłącznie z komponentów zaufanych producentów.

Konstrukcje pod fotowoltaikę

Mocowanie paneli
do dachówki i gruntu

Wolnostojące konstrukcje pod fotowoltaikę mogą zostać m.in. wkręcone w ziemię, zalane betonem, przytwierdzone do posadzki za pomocą kotew czy też do samego gruntu poprzez wbicie słupów. Z kolei mocowanie paneli fotowoltaicznych na dachu powinno być dopasowane do rodzaju dachówki, jaką jest pokryty – panele przytwierdza się za pomocą odpowiednich kotew oraz przymocowanych do nich aluminiowych prętów. Do takiej konstrukcji montuje się panele fotowoltaiczne.

Skontaktuj się z nami

Interesuje Cię montaż fotowoltaiki?

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie montowania paneli słonecznych stawiającymi na nieustanny rozwój, profesjonalne podejście oraz krótki czas realizacji zleceń. Proponujemy montaż instalacji fotowoltaicznych dla osób prywatnych, przedsiębiorców i rolników z Olsztyna, Warszawy, a także innych miejscowości w północno-wschodniej Polsce. Fotowoltaika to inwestycja w przyszłość również dla Ciebie – serdecznie zapraszamy do kontaktu z Volton!

Z naszego bloga

Wiedza o fotowoltaice