506-114-022 kontakt@voltonoze.pl

Konstrukcje pod fotowoltaikę

Podstawą poprawnie zrealizowanej instalacji fotowoltaicznej jest jej prawidłowy montaż, który oparty jest na solidnej konstrukcji. Ta ostatnia ma ogromne znaczenie, ponieważ w dużej mierze od niej zależy stabilność paneli fotowoltaicznych, a w konsekwencji – trwałość całej instalacji. Nasza wiedza oraz dostęp do najwyższej jakości materiałów i technologii pozwala nam na wykonywanie wytrzymałych konstrukcji pod fotowoltaikę. Przekonaj się sam, dlaczego warto nam zaufać!

Montaż paneli fotowoltaicznychna blachodachówce i nie tylko

Konstrukcje pod fotowoltaikę dostosowane są do rodzaju konkretnej lokalizacji instalacji fotowoltaicznej. Wariantów może być bowiem kilka – m.in. montaż paneli na blachodachówce bądź na dachówce karpiówce, jak również wykonanie konstrukcji wolnostojącej. W Volton wykonujemy instalacje zarówno na gruncie, jak i na dachach płaskich oraz skośnych. Odpowiednia konstrukcja pod fotowoltaikę powinna umożliwiać zamontowanie jej w niemal każdych warunkach. Te, które wykorzystujemy w naszej firmie, wyróżniają się dużą wytrzymałością, solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów oraz nieskomplikowanym montażem.

Mocowanie paneli fotowoltaicznych do dachówki i gruntu

Wolnostojące konstrukcje pod fotowoltaikę mogą zostać m.in. wkręcone w ziemię, zalane betonem, przytwierdzone do posadzki za pomocą kotew czy też do samego gruntu poprzez wbicie słupów. Z kolei mocowanie paneli fotowoltaicznych na dachu powinno być dopasowane do rodzaju dachówki, jaką jest pokryty – panele przytwierdza się za pomocą odpowiednich kotew oraz przymocowanych do nich aluminiowych prętów. Do takiej konstrukcji montuje się panele fotowoltaiczne.

Fotowoltaika – województwo warmińsko-mazurskie, podlaskie i mazowieckie

Interesuje Cię instalacja paneli fotowoltaicznych? Chcesz zacząć korzystać z odnawialnych źródeł energii? Jako prężnie rozwijająca się firma lokalna możemy zagwarantować najlepsze rozwiązania z zakresu fotowoltaiki dla Klientów z Łomży, ale nie tylko. Zapewniamy trwałe oraz bezpieczne konstrukcje pod panele fotowoltaiczne. Współpracując z Volton, możesz liczyć na profesjonalne i kompleksowe usługi, fachowe doradztwo, przystępne ceny, krótki czas realizacji, sprawny montaż oraz obsługę najlepszych specjalistów. Masz jakiekolwiek wątpliwości? Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Zapraszamy do współpracy zarówno właścicieli domów jednorodzinnych czy gospodarstw rolnych, jak i przedsiębiorców!

Zadzwoń